ProPlan

productsPRO PLAN® Puppy z OPTI START®, zawiera siarę, pierwsze mleko matki, bogate w naturalne przeciwciała, które jak udowodniono*, wzmacnia odpowiedź immunologiczną i pomaga zwiększyć odporność przekazaną przez matkę. Wpływa również na równowagę między dobrymi i złymi bakteriami w przewodzie pokarmowym szczeniąt, ograniczając ryzyko wystąpienia niestrawności.
PRO PLAN® Adult z PRO BIFIDUS, zawiera naturalne źródło prebiotyków, które jak udowodniono*, posiadają korzystny wpływ na wzrost bifidobakterii i równowagę mikroflory jelitowej.
PRO PLAN® Senior 7+ z ANTI AGE™, zawiera unikalną kompozycję składników odżywczych, która jak udowodniono**, zwiększa czujność i sprawność umysłową. Twój pies będzie lepiej reagował na bodźce z otoczenia, a więź między Wami się wzmocni.
* Ishikawa H, Tabuchi H and Ohashi E (1998), Changes in the Serum immunoglobulin concentrations in puppies. J Vet Med Japan 51: 801 – 805.
** Middelbos et al., 2007. J. Anim. Sci. 85:3033-3044
*** Pan et al Dietetyczne wzbogacenia średniołańcuchowymi trójglicerydami mają wpływ na przedłużenie zdolności poznawczych u starzejących się psów.Brit J of Nutr.